Olivér

A tökéletes külsőzés után egy tökéletes kapásgól

2017.02.12. 17:13 Módosítva: 2017-02-12 17:38:00

Már a negyedik helyen áll az Inter a Seria A 24. fordolója után. A milánóiak az Empolit verték, két nagyon szép góllal. Előbb Eder mellezte be a labdát 14. percben a kapuba, aztán jött a forduló gólja, amely Antonio Candreva érdeme volt.

A magyarok csapata, a Palermo megint vereséget szenvedett, otthon kapott ki 3-1-re az Atalantától. Sallai Roland nem lépett pályára, Balogh Norbertet a 84. percben cserélték be és a 93. percben helyzete is akadt, de elhibázta a nagy lehetőséget, a kapufát találta el.

Nem foglalkoztak a catanaccióval a Torino-Pescara meccsen, nyolc gól esett, a Torino 5-3-ra nyert, a 15. percben már 3-0 volt a hazaiaknak, Andrea Belotti két gólt szerzett, a 20. meccsén már a 15. gólját lőtte.

Ebben a szezonban a Torino az első csapat, amely negyedóra alatt triplázni tudott, míg a Pescara 1993 után rúgott három gólt a Serie A-ban, akkor a Juventus ellen, de akkor 5-1-re tudott nyerni, az egyik pescarai gólszerzőt pedig úgy hívták, hogy Massimiliano Allegri. A Torino hat nyeretlen tétmeccs után tudott nyerni.

A Sassuolo úgy kapott ki a Chievótól 3-1-re, hogy már a harmadik percben emberhátrányban játszottak.

Ismét, sorozatban harmadszor veszített a Bologna az olasz labdarúgó-bajnokságban, miután vasárnap a Sampdoria otthonában kapott ki úgy, hogy a 82. percig vezetett. Nagy Ádám ezúttal a kispadról nézte végig, ahogy csapata a hajrában percek alatt kapott három gólt.

A Bologna a múlt héten a Napolitól kapott ki 7-1-re, majd szerdán úgy veszített az AC Milannal szemben 1-0-ra, hogy a második félidőben kettős emberelőnyben volt, s a hajrában kapott gólt.