Paksi FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1-0 (1-0)
    sárga lap: Szabó J. (38.), Simon Á. (84.), illetve Tamás L. (48.)

Groupama Aréna, 9195 néző, v.: Szabó Zs.
    gólszerző: Varga R. (62.), Spirovski (71.)
    sárga lap: Lovrencsics G. (45+1.), illetve Nagy T. (36.), Vela (44.), Kocsis G. (51.), Busai (62.)

Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 3-0 (1-0)
Nagyerdei Stadion, 3241 néző, v.: Erdős     gólszerző: Varga K. (45.), Könyves (82.), Tőzsér (86.)     sárga lap: Varga K. (59.), illetve Osváth (37.), Diallo (92.)

Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 2-4 (1-0)
Mezőkövesd, 2386 néző, v.: Solymosi
    gólszerzők: Cseri (28.), Fótyik (84.), illetve Tischler (60.), Novothny (62., 79., 86., utóbbi 11-esből)
    sárga lap: Mlinar (35.), Szeles (81.), Strestík (88.), illetve Litauszki (27.), Mohl (76.

Videoton FC - Budapest Honvéd FC 1-1 (1-1)

Felcsút, 2449 néző, v.: Bognár T.
    gólszerző: Hadzic (3.), illetve Holender (40.)
    sárga lap: Suljic (8.), Fejes (27.), Fiola (44.), illetve Lovric (29