14 °C

Bombagóllal bukkant fel a Real tinivikingje

2018.03.12. 15:33

Hatalmas bombagólt lőtt vasárnap Martin Ödegaard, a Real Madrid Heerenveenben kölcsönben játszó tehetsége.

A norvég középpályás 1-0-s Ajax-vezetésnél talált be majdnem 30 méterről, percekkel azután, hogy az Ajax betalált. A gól viszont nem ért sokat, az Ajax a második félidőben visszavette a vezetést, aztán az utolsó percekben még kőttek kettőt, így 4-1 lett a javukra a meccs.

A most 19 éves Ödegaard 2017 januárjában került kölcsönbe a holland csapathoz 18 hónapra, vagyis nyáron visszatérhet a Realhoz, ha igény lesz rá. A hollandoknál 39 bajnokin 3 gólnál és 4 gólpassznál jár jelenleg.