Erzsébet
1 °C

Négyet vágott a Leverkusen Gulácsiéknak

2018.04.09. 22:47

Komoly vereséget szenvedett hazai pályán Gulácsi Péter csapata, a RB Leipzig a Bundesliga 29. fordulójában a Bayer Leverkusen ellen, a vendégek így meg is előzték Gulácsiékat a 4-1-e sikerrel.

Pedig az első gólt még a Leipzig lőtte, Marcel Sabitzer talált be a 17. percben, a szünetre viszont már 1-1 volt az első félidő legvégén szerzett Kai Havertz-góllal. A szünet után nagyon beindult a Leverkusen, az 56. percre már 3-1-re vezettek, a végeredményt pedig Kevin Volland állította be.

Győzelmével a Leverkusen feljött a Bundesliga negyedik helyére, a Leipzig a hatodik.