Eufrozina, Kende
15 °C

Önmagából kikelve káromkodott a Vasas gólszerzője

2018.05.13. 12:33

A Ferencváros elveszítette első helyét a bajnokság harmincadik fordulója után, mert a Vasas a 94. percben egyenlített (1-1), egy kavarodás után Egerszegi Tamás lőtt a kapuba.

A meccset közvetítő M4 kiposztolta a gólt, és amit elsőre, élőben is lehetett látni, hogy a boldogsága tele van indulattal, most visszanézhető.

Könnyű leolvasni a szájáról, miket mond - a trágárságon kívül talán mást nem is lehet felfedezni -, a mérkőzést közvetítő Hajdú B. István is észlelte, ezért utal rá, hogy nincs szükség balhéra. A gól előtt egy perccel ugyanis már nem kis lökdösődés támadt, amikor Vida sárga lapot érően akadályozta meg a Fradi kontráját.

A Vasas még éppen bentmaradó helyen van, ha kikapott volna, akkor a vonal alá esik.

A 26 éves Egerszegi az előző öt fordulóban háromszor volt eredményes. A tavalyi szezonja rosszul sikerült Lengyelországban, mindössze 12 meccset kapott a Legnicában.