Jolán

Már a 3. percben vezetett a Fradi, mégis nekitámadtak a szurkolói

2018.08.18. 19:41

A Ferencváros négy győztes meccs után döntetlent játszott az NB I.-ben. Hiába vezetett már a 3. percben a Paksi FC ellen, a vége 1-1 lett úgy, hogy a paksiaknak is volt meccslabdájuk.

A Fradi jól kezdett, Petrjak már a harmadik percben vezetést szerzett, volt később egy kapufája is, de a házigazda nem volt nagyon éles. Nem tudott dominálni, a szezonban egyetlen meccset sem nyerő Paks ellen, a vendégcsapatban Nagy kapus volt leginkább észrevehető.

A jobbára csak védekező Paks a félidő végén mégis egyenlített, a bal oldalon felfutó Bertus beadására érkezett üresen Hahn, aki a kapuba fejelt.

A második félidő sem lett sokkal mozgalmasabb, a Fradi szurkolók is elégedetlenek voltak, többször felhangott a "kurva gyenge" kórus. Az FTC jobb játékos mutatott valamelyest, de mégis a Paks került közel a győztes gólhoz, Haraszti lépett ki és futott vagy 40 métert a labdával, amit végül a felső lécre emelt a 85. percben.

Ferencváros-Paksi FC 1-1 (1-1)
Groupama Aréna, 7147 néző, v.: Erdős
    gólszerzők: Petrjak (3.), illetve Hahn (45+2.)
    sárga lap: Heister (72.), Sigér (86.), illetve Hahn (36.), Papp (41.), Haraszti (45.), Kecskés (79.)