Jenő

Vagy 20 méterről fejelt gólt a leírt spanyol csatár

2018.08.27. 10:55

Alvaro Negredo túl van a zeniten, 33 éves, játszott a Realban, a Sevillában, a ManCityvel bajnok is lett, a Besiktasban már inkább levezet egy rakás pénzért, de azért még mindig tud, ha úgy alakul, bizonyította ezt az Antalyaspor elleni meccsükön is.

Az ellenfél 2-0-ra vezetett, amikor a második gól után percekkel villant a 2012-ben Európa-bajnok csatár. Az Antalyaspor kapusa kifutott, kissé sután a földre öklözte a labdát a kaputól úgy 20 méternyire, pechjére épp Negredo felé. A támadó azonnal felmérte a lehetőséget, felugrott, keményen visszafejelte a felpattanó labdát, de úgy hogy még íve is legyen, így az átrepült a kapus és a védők felett, és a hálóban kötött ki.

Klasszisgól, 20 méterről fejjel még úgy se könnyű betalálni, ha üres a kapu.

Negredo gólja nem volt elég, gyorsan bekapták a harmadikat is, így hiába szépített aztán Pepe is, 2-3 lett a vége.