Albert, Lipót
12 °C

A kamu Ramos-dobással még a bírót is átverte

2018.08.29. 12:41

A svájci Young Boys 3-2-es összesítéssel ejtette ki a Dinamo Zagreb a Bajnokok Ligájából úgy, hogy a párharc második meccsét idegenben nyerte 2-1-re. A Young Boys mindkét gólját a francia Guillaume Hoarau szerezte, az elsőt büntetőből, amihez bevetett egy kis trükköt.

A svájciak csatára a a 63. percben Marian Leovaccsal küzdött a 16-osnál, egy sarkazással át is verte a védőt, de megkerülni már nem tudta. Leovac megpróbálta kitolni a pályáról, ki is tette a kezét. Hoarau azonban elég harcos volt, hátulról érkezve együtt esett el Leovaccsal. Az eset  elsőre hasonlított a Ramos által a BL-döntőn bemutatott karbefogós dobásra, ezért is fújhatott büntetőt a játékvezető.

Hoaraua be is lőtte a 11-est, majd két perccel később még egy gólt szerzett, ezzel lett 2-1.