A Ferencváros a Vidit, hagyományos nevén Videotont fogadta az NB I. szuperrangadóján vasárnap este. Az üllői úti stadionban a Fradi-drukkerek különleges molinókkal készültek, az egyik a Vidinek szólt.

fravid

Élőképen a Rapid Wien és az FTC közötti barátságot örökítették meg, az SCR a bécsi zöld-fehér csapat rövid neve, a piros-kék motívum pedig a klub eredeti színeit jelképezi. De ennél érdekesebb volt a felirat:

"Az ultrák nélkül elhalványul minden győztes meccs! A név nem játék: Videoton!"

fravid1

Ez egyértelműen arra vonatkozik, hogy a fradisták is rosszallják a szezon elején lezajlott névváltoztatást, azaz hogy Videoton helyett immár hivatalosan a becenevén kell hívni az egyesületet, Vidinek.

A meccs 2-2 lett, pedig a Fradi az első félidőben már 2-0-ra vezetett. Spirovski lőtt gólt nem távolról, majd Lovrencsics bombázta a másodikat. Nikolov még a szünet előtt szépített hasonlóan nagy góllal, az egyenlítés pedig Huszti Szabolcs erősen megpattanó szabadrúgásából jött össze.