Ödön
11 °C

Messi zsebre tette a labdát, a Barca az Huescát

2018.09.02. 20:26

A Barcelona az újonc Huescát fogadta a spanyol bajnokság 3. fordulójában, vasárnap este. Innen folytassuk is pontokba szedve, úgy egyszerűbb elmondani, hogyan lett az állás a 60. percig 6-2.

• Innen már pihent a Barca, de összejött a 7. Messi forintos passzából, Alba rúgta be
  • A nyolcadik büntetőből esett már a hosszabbításban, miután Suarezt elsodorta a kapus: Messi a mesterhármas helyett átadta a labdát Suareznek, aki behelyezte a bal alsóba

A vége 8-2, a Barca háromból hármat nyert - mint a Real -, jobb gólkülönbségével vezeti a bajnokságot.