Gál
22 °C

Dárdaiék Mainzban ikszeltek

2018.10.06. 17:47

0-0-s döntetlennel ért véget a Mainz-Hertha Bundesliga meccs, a bajnokság 7. fordulójában. Ezzel az egy ponttal Dárdai Pál csapata a harmadik helyre csúszott vissza, a pénteken a Wolfsburgot verő Werder Bremen mögé.

A Dortmund vezeti a bajnokságot, amely a 95. percben szerzett góllal győzte le az Augsburgot. A vendégcsapat 2-1nél még vezetett.

A forduló szombati játéknapjából még a Bayern München-Mönchengladbach meccs hátra van. Ha a müncheniek nyernek, megelőzik a Werdert és a Herthát is és a második helyre jöhetnek fel.

A forduló előtt a mezőny egyedüli nyeretlen csapata, a Hannover megszerezte első győzelmét a vendég VfB Stuttgart 3-1-es legyőzésével, ezzel elmozdult az utolsó helyről, ahova éppen a Stuttgartot taszította.