Hortenzia, Gergő

Négy potyagólt kapni egymás után több mint gyanús

2018.10.16. 20:57

Macedónia kedd estig százszázalékos volt Nemzetek Ligája-csoportjában, de most beleszaladt egy 4-0-s vereségbe Örményországban. A gólokat nézve akár azt is feltételezhetjük, hogy önként szaladtak bele.

Az örmények már a 12. percben vezetést szereztek egy könnyű labdaszerzés után, Pizelli távoli lövése szitált egy kicsit, de Dimitrievski kapus is inkább befeél paskolta a labdát, mint kifelé ütötte volna.

A macedónok a 67. percben hozták össze az örmények második gólját, egy kapuskidobást engedtek át előzékenyen, a könnyű kontrából pedig gól lett.

A harmadik gólban is rendesen benne volt a macedón kapus, Hazarijan lapos szabadrúgását tolta be lassított felvételként Dimitrievski saját kapujába.

A macedónok nagy szerencsétlenségére a 94. percben újabb szabaddal jöhettek az örmények a kapujuk előtt, Dimitrievskire most is lehetett számítani, a hazaiak szempontjából biztosan, az újabb lapos kísérletre is kényelmes fáziskéséssel indult, be is ment Mhitarjan lövése.

Egy  másik mérkőzésén is összejött a 4-0, ugyanilyen különbséggel verték a kazahok Andorrát.