Ronaldo gólja sem volt elég a Juventusnak

október 20., 20:39 Módosítva: 2018-10-21 08:35
6

Valószínűleg nem sokan fogadtak volna a szombati meccs előtt arra, hogy a Juventus győzelmi szériája éppen a Genoa ellen fog megszakadni, ráadásul hazai pályán, pedig pont ez történt: hiába szerzett vezetést viszonylag korán Cristiano Ronaldo révén az éllovas, Daniel Bessa hatalmas fejessel egyenlített a második félidőben, az 1-1 pedig a végéig megmaradt.

Tovább

Kirúgtak, kellett a hely Ronaldónak

október 19., 08:21 Módosítva: 2018-10-19 15:27
4

Gonzalo Higuaín, az AC Milan argentin válogatott csatára azt mondta, az elmúlt két évben nagyon jól bántak vele a Juventusnál, egészen addig, amíg távoznia nem kellett, hogy helyet csináljanak az érkező Cristiano Ronaldónak.

Tovább

Hiányzik Ronaldo? A Realnak igen

október 15., 11:29 Módosítva: 2018-10-18 14:50
2

Cristiano Ronaldo a vb után a Juventusra és beilleszkedésére koncentrál, meg hát a Nemzetek Ligája (NL) nem is az a véresen komoly sorozat, ami akkora kihívást jelentene, így az ősszel nem játszik a válogatottban.

Tovább

Megvan C. Ronaldo 4. torinói gólja

október 6., 20:13 Módosítva: 2018-10-07 16:28
2

A Juventus 2-0-ra verte az Udinesét idegenben a Serie A nyolcadik fordulójában, ezzel a torinói csapat tovább javított rekordján, az első nyolcból mind a nyolc meccset megnyerte a 2018–2019-es szezonban

A Juve gyakorlatilag négy perc alatt eldöntötte a meccset. Alig több, mint félóra telt el a meccsből, amikor Rodrigo Betancur szerzett vezetést.

Négy perccel később pedig Cristiano Ronaldo állította be a végeredményt. Mario Mandzukic passzát vágta be.

Ez volt a portugál sztár negyedik torinói gólja. A Sassuolo ellen kétszer talált be, majd Frosinone ellen is eredményes volt. A Bologna és a Napoli ellen összesen négy – utóbbi meccsen három – gólpasszt adott, most pedig ismét eredményes volt.

Tovább

Juve-igazgatót csinálnak a Ferrari-csapatfőnökből?

október 2., 09:22 Módosítva: 2018-10-02 15:11
12

Meglehetősen érdekes pletykáról ír a PlanetF1 olasz források alapján: a lap szerint a Ferrari csapatfőnöke, Maurizio Arrivabene előkelő helyen szerepel a Juventus leendő igazgatóinak listáján.

A Forma-1 és a Serie A közti furcsa igazolást – bármilyen hihetetlenül is hangzik – több dolog is alátámasztja. Egyrészt Arrivabene helye kezd egyre jobban inogni a Ferrarinál, miután a 2017-ben látott előrelépés után úgy tűnik, végül 2018-ban sem tudják megszorongatni a szezon végén a Mercedest, másrészt Arrivabene nagyon jóban van az Agnelli családdal, amely a Ferrari, a FIAT és a Juventus mögött is álló óriásvállalat, az Exor tulajdonosa.

Az Exor által kiadott állítólagos listán kilenc név szerepel, mint a Juventus lehetséges következő igazgatója, az egyik riválisa többek között a klub korábbi játékosa, Pavel Nedved.

Arrivabene esetleges váltását az is erősítheti, hogy a Ferrari-igazgató Sergio Marchionne halálával látszólag új irányt vett a csapat, Kimi Räikkönent is lecserélték a fiatalabb Charles Leclercre a 2019-re szezonra, pedig állítólag Arrivabene a finn pilótát tartotta volna meg.

A Juventus vezérigazgatója, Giuseppe Marotta a hétvégén jelentette be, hogy október végén távozik a csapattól, bár nem önszántából. Arrivabenének nem a játékosigazolás lenne a dolga, hanem főként folyamatmenedzselés, illetve az, hogy megfelelő szakembereket tegyen a megfelelő helyekre, ahogy azt tette például Sergio Marchionne - és ő is - a Ferrarinál.

Három gólt hozott össze Ronaldo, simán verte a Napolit a Juventus

szeptember 29., 20:27 Módosítva: 2018-09-30 21:30
164

A Serie A-t veretlenül vezető Juventus fogadta a második helyezett Napolit az olasz bajnokság hetedik fordulójában. A vendégek kezdtek jobban, már a 10. percben megszerezték a vezetést, de ennél többre nem futotta, Cristiano Ronaldoék végül simán behúzták a rangadót.