C. Ronaldo és a Juve idén messze elkerüli Amerikát

tegnap, 17:13 Módosítva: 2019.03.21 21:01
10

Cristiano Ronaldo és a Juventus kihagyja idén a már hagyományosnak mondható Bajnokok Kupájá Egyesült Államok-beli meccseit, amely tornán európai sztárcsapatok játszanak felkészülési meccseket.

Tovább

Ronaldót megbüntette az UEFA az Atlético elleni obszcén mutogatásért

tegnap, 16:16 Módosítva: 2019.03.21 17:59
34

Csütörtökön döntött az UEFA fegyelmi bizottsága Cristiano Ronaldo ügyében. A Juventus portugál sztárja az Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján bemutatott gólöröme miatt került bajba.

Tovább

Hárommeccses eltiltást kaphat Ronaldo a BL-ben

március 18., 12:54 Módosítva: 2019.03.19 11:00
259

Az UEFA vizsgálatot indít Cristiano Ronaldo ellen, írja a Goal.com. A portugál klasszis az Atlético Madrid ellen bemutatott obszcén gólöröme miatt kerülhet bajba, akár három mérkőzésről is eltilthatják.

Tovább

Leszívta az Atletico a Juvét

március 17., 14:44 Módosítva: 2019.03.18 08:06
6

Hét közben a Bajnokok Ligájában a Juventus szenzációsan fordította meg az Atletico Madrid elleni párharcát, a 0-2-es első meccs után 3-0-ra nyert Cristiano Ronaldo mesterhármasával, és továbbjutott. Vasárnap Genovában a Genoa ellen léptek pályára az olasz bajnokságban, 2-0-ra kikaptak.

Tovább

Hány ilyet nem adtak meg csak az elmúlt 30 évben?

március 13., 10:40 Módosítva: 2019.03.18 12:50
50

A 49. percben ugrott fel fejelni Cristiano Ronaldo a Juventus-Atletico Madridon a hazaiak 1-0-ás vezetésénél, de a labdát óriási bravúrral kiütötte Jan Oblak kapus. Ronaldo a kipattanót próbálta, de nem tudta kapura húzni, majd lendült a keze a bíró felé. A következő pillanatban pedig már örült is.

Tovább

Ronaldo monumentális falloszt mutatva üzent Simeonénak

március 13., 08:41 Módosítva: 2019.03.21 16:19
528

A Juventus kedd este Ronaldo mesterhármasával 3-0-ra verte az Atlético Madridot a Bajnokok Ligájában, és így a 2-0-ra elvesztett első mérkőzés dacára a torinói csapat jutott a sorozat negyeddöntőjébe. A mérkőzés hőse természetesen a triplázó portugál volt, aki nem mulasztotta el, hogy a harmadik gólja után a Madridban kezdett bemutogatós háborúban is végső elégtételt vegyen.

Tovább

19 éves tinédzser volt a Juventus hőse

március 8., 22:36 Módosítva: 2019.03.09 21:19
56

A Juventus 4-1-re győzte le az Udinesét hazai pályán az olasz bajnokság 27. fordulójának nyitómeccsén. A torinói csapat legnagyobb sztárjai, köztük Cristiano Ronaldo is pihenőt kapott az Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-meccs miatt, de Moise Keannek köszönhetően nem is volt rájuk szükség.

Tovább

Már márciusban visszatérhet a szívműtéten átesett Khedira

március 5., 20:49 Módosítva: 2019.03.08 22:46
5

A szívműtéten átesett Sami Khedira még márciuban újra bekapcsolódhat a Juventus futballcsapatának edzéseibe.

Tovább

A Napoli sem tudott mit kezdeni a Juventus mágiájával

március 3., 22:42 Módosítva: 2019.03.04 09:14
132

Igazi rangadóval zárult a Serie A 26. fordulója: az éllovas Juventus a tabella második helyén álló Napolihoz látogatott, a hazaiak így a saját közönségük előtt kísérelhették meg elvenni a vendégcsapat idei veretlenségét. A meccs képe alapján ennek simán össze is kellett volna jönnie, de valahogy mégis a Juve győzött 2-1–re, a meccs pedig valószínűleg hetekig beszédtéma marad a Napoli kapusának különös kiállítása miatt.

Tovább

Dybala mentette meg a Juventust

február 24., 16:57 Módosítva: 2019.02.25 08:44
4

Megszenvedett a Juventus a Bologna vendégeként, csak 1-0-ra sikerült megverni a kiesőjelöltet a Serie A 25. fordulójáénak vasárnapi játéknapján.

Tovább

Ronaldo bokáját egy másodperc alatt kétszer próbálták széttaposni

február 21., 19:22 Módosítva: 2019.02.24 16:57
213

Az Atlétíco Madrid teljesen megérdemelten verte 2-0-ra a Juventust a szerda esti nyolcaddöntőben. Ám ezen a meccsen is kiütközött Simeone csapatának az a fajta, sportszerűségen messze túlmenő agresszivitása, ami miatt elég sokan nem tudják igazán értékelni a madridi csapat – egyébként káprázatosan fegyelmezett, okos és eredményes – játékát.

Ezt Ronaldo tapasztalta meg a legkeservesebben, akibe egy másodpercen belül Saul majd Juanfran is beletaposott, méghozzá teljesen feleslegesen, nyilvánvalóan csak azért, hogy fájjon.

Tovább

Simeone: Ezek vagyunk mi

február 21., 10:40 Módosítva: 2019.02.21 17:13
2

Massimiliano Allegri, a Juventus edzője számára nagy csalódás, hogy a Bajnokok Ligája nyolcaddöntő első mérkőzésén 2-0-ra kikaptak az Atlético Madrid vendégeként, de csapatát képesnek tartja a fordításra.

Tovább

Simeone a paraszt bemutogatási versenyben is verte Ronaldót

február 21., 08:48 Módosítva: 2019.02.21 20:20
151

Az Atlético Madrid 2-0-ra verte a Juventust a Bajnokok Ligája szerda esti nyolcaddöntőjében. A mérkőzést megérdemelten nyerte a hazai csapat a csalódást keltően játszó olasz bajnokkal szemben, akiknél Ronaldo is inkább csak akart, különösebb eredmény nélkül.

Igaz, ő legalább egy dologban sokat mutatott, a Juventus-szurkolók bánatára azonban nem a labdával, hanem a kezével. Ronaldo még az első félidő vége felé cukkolta az őt kifütyülő hazai közönséget öt ujja felmutatásával, utalva az öt BL-győzelmére.

Tovább

Khedirát megműtötték, 30 napot pihen

február 20., 09:38 Módosítva: 2019.02.21 08:27
34

Sajtóinformációk szerint bő egyhónapos kihagyás vár Sami Khedirára, a Juventus német középpályására, aki szívproblémák miatt nem léphet pályára az Atlético Madrid elleni szerdai, idegenbeli Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Tovább

Ronaldo betalált, simán nyert a Juve

február 15., 22:45 Módosítva: 2019.02.17 20:30
13

Nagyon simán, 3-0-ra győzte le a Juventus a Frosinonét a Serie A 24. fordulójának nyitómeccsén pénteken. Cristiano Ronaldo ismét betalált, Paulo Dybala november óta most először volt eredményes.

Tovább

A legjobban fizetett brit játékossá teszi Ramsey-t a Juventus

február 11., 21:23 Módosítva: 2019.02.12 09:48
3

A szezon végén ingyen csatlakozik a Juventushoz Aaron Ramsey, az Arsenal 58-szoros walesi válogatott középpályása, jelentette be hétfőn párhuzamosan az olasz klub és a játékos is. Ramsey szerződése 4 évre szól majd a Juventusnál, ahol a BBC információi szerint minden idők legjobban kereső brit játékosa lehet heti 400 ezer fontos (146 millói forint) fizetésével – olasz források viszont cáfolják ezt az összeget, szerintük csak 250 ezer fontot keres majd.

Tovább

Mit vétett Khedira C. Ronaldónak?

február 11., 18:16 Módosítva: 2019.02.12 13:33
1

Épp egy óra telt el a Juventus hétvégi meccséből, amikor Cristiano Ronaldo átvett egy labdát a Saussolo tizenhatosánál, majd fejbe bombázta vele csapattársát, Sami Khedirát. Ritka pontos és erős lövés volt, Khedirának esélye sem volt elhajolni.

Tovább

Szczesny a térfél közepén hozta a szívbajt a Juve-szurkolókra

február 10., 19:57 Módosítva: 2019.02.11 16:44
57

Sorban huszonhatodik bajnokiján maradt veretlen a Juventus, ami 3-0-ra nyert a Serie A 23. fordulójában a Sassuolo ellen idegenben. A Juventus az első félidő közepén, Sami Khedira góljával szerzett vezetést, majd a második félidő elején Cristiano Ronaldo duplázhatta volna meg az előnyüket, de les miatt elvették tőle a gólt, pedig szépen fektette el a Sassuolo-kapus Andrea Consiglit.

Tovább

Ronaldo 18 biciklit kapott ajándékba a Juventustól a születésnapjára

február 5., 21:14 Módosítva: 2019.02.06 17:03
40

Cristiano Ronaldo kedden ünnepelte 34. születésnapját, ebből az alkalomból pedig kapott egy videót a Juventustól az eddigi legszebb pillanataival a klub mezében.

Ahhoz képest, hogy egy autógyáros csapatáról van szó, a videó meglehetősen bicikli-centrikusra sikerült.

Tovább

C. Ronaldo ma 34, de hogy is kezdte?

február 5., 14:05 Módosítva: 2019.02.06 06:13
811

Cristiano Ronaldo kedden már 34 gyertyát fújhat el, de úgy tűnik, az idő nem fog rajta: ennyi idősen is ő a Juventus és az olasz bajnokság legjobb góllövője, első a góllistán 17 találattal. Jelenét jól ismerjük, így születésnapján idézzük fel, hogy hol és hogyan kezdődött minden.

Tovább

Autóbalesetet szenvedett a Juventus brazil szélsője

február 4., 20:15 Módosítva: 2019.02.05 11:20
0

Az olasz La Stampa híre szerint hétfőn hajnalban szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Douglas Costa, a Juventus brazil szélsője.

Tovább

Ronaldo duplázott, és fancsali arccal vonult az öltözőbe

február 2., 22:48 Módosítva: 2019.02.04 00:38
0

A Juventus a hétközi kupameccs után most a bajnokságban kapott hármat. Egy félidő alatt.

Tovább

Szombathelyről igazolt kapust a Juventus

január 31., 22:17 Módosítva: 2019.02.03 14:41
1082

A Juventus leigazolta Haladás U16-os válogatott kapusát, Senkó Zsombort, írja a Juventusnews24.com. A magyar tehetség két és fél éves szerződést kapott.

Tovább

Az Atalanta vetett véget a Juventus szárnyalásának

január 30., 23:26 Módosítva: 2019.01.31 14:17
7

Ez a szerda kétségtelenül a meglepetések napja volt Olaszországban: a Roma 7-1–re kapott ki a Fiorentinától, de az igazi szenzáció csak ezután jött, az Atalanta ugyanis 3-0–ra lemosta a pályáról a közel ereje teljében lévő Juventust, és bejutott az Olasz Kupa elődöntőjébe.

Tovább

Bonucci lesérült, bukja az első BL-meccset?

január 28., 16:03 Módosítva: 2019.01.28 17:26
1

Kérdésessé vált a vasárnap megsérülő Leonardo Bonucci szereplése a Bajnokok Ligája nyolcaddöntők első meccsén.

Tovább

A Juventus 15 éve legrosszabb félideje után, szupercserékkel és Ronaldóval fordított

január 27., 23:03 Módosítva: 2019.01.28 10:57
142

A Juventus olyat tett – pontosabb nem tett – az olasz bajnokság vasárnap esti mérkőzésén, amire legalább 15 éve nem volt példa: egy félidő után nulla kapuralövés állt a tornióiak neve mellett a statisztikában.

Azért legalább 15 éve, mert az Opta csak 2004-2005-ös szezon óta vezet erről statisztikát az olasz bajnokságban.

Aztán a második félidőben a vezetést is megszerezte a szinte végig jobban játszó Lazio, ám a meccslabdát jelentő ziccer nem sokkal később kimaradt, Allegri pedig két varázslatosan elsülő cserével megfordította a meccset.

Tovább

Harmadszor igazol a Juventushoz a 86-szoros válogatott uruguayi

január 26., 16:12 Módosítva: 2019.01.27 07:04
0

Pályafutása során harmadszor igazol a Juventushoz a 86-szoros uruguayi válogatott Martín Cáceres, aki szombaton esett át az átigazolást megelőző kötelező orvosi vizsgálaton. Cáceres a Laziótól kerül kölcsönbe az olasz bajnokhoz, ahol 2009-10-ben a Barcelonától kölcsönben játszott már, illetve 2012-16 között rendes átigazolás után is volt már a Juventus játékosa.

Tovább

Ronaldónak estek egy rettenetesen időzített fotó miatt

január 23., 08:51 Módosítva: 2019.01.24 05:18
459

Miközben a futballvilág Emiliano Saláért imádkozik, Ronaldónak sikerült egy Instagram-fotóval kiborítania a szurkolókat.

Cristiano Ronaldo a pályán az időzítés királya, azon kívül már kevésbé. A Juventus ötszörös aranylabdás támadója egy végtelen érzéketlenséggel posztolt fényképpel vonta magára a drukkerek haragját, talán kijelenthetjük, hogy teljes joggal.

Tovább

C. Ronaldo megegyezett az adóhatósággal

január 22., 11:44 Módosítva: 2019.01.23 08:49
2

Az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo kedden elfogadta felfüggesztett börtönbüntetését adócsalási ügyében, és aláírta megállapodását a spanyol adóhatósággal, melynek értelmében 18,8 millió eurót (5,9 milliárd forintot) fizet az államkasszába.

Tovább

Borostás ősz bácsi védte ki C. Ronaldo büntetőjét

január 22., 10:45 Módosítva: 2019.01.22 21:04
3

Egy valamit már biztosan megtanult Cristiano Ronaldo az olasz bajnokságról: lehet, hogy a mezőnyben nincsenek olyan kaliberű játékosok – vagy legalábbis nem olyan számban –, mint Spanyolországban vagy Angliában, de a kapusok terén senki nem veheti fel a versenyt a Serie A-val. Ha máskor nem, a Chievo elleni hétfő esti bajnokin lőtt büntetője után örökre megjegyezhette ezt.