Ronaldo gólja sem volt elég a Juventusnak

2018.10.20. 20:39 Módosítva: 2018-10-20 20:40:29

Valószínűleg nem sokan fogadtak volna a szombati meccs előtt arra, hogy a Juventus győzelmi szériája éppen a Genoa ellen fog megszakadni, ráadásul hazai pályán, pedig pont ez történt: hiába szerzett vezetést viszonylag korán Cristiano Ronaldo révén az éllovas, Daniel Bessa hatalmas fejessel egyenlített a második félidőben, az 1-1 pedig a végéig megmaradt.

A meccset a Juve kezdte jobban, a 18. percben pedig a vezetést is megszerezték Cristiano Ronaldo révén, részben a Genoa védelmének köszönhetően.

Ronaldo ezzel a találattal az első olyan játékos lett, aki karrierje során 400 gólt lőtt Európa öt legjobb bajnokságában, de valószínűleg jobban örült volna, ha kicsit túl is lépi ezt a számot, mert a 67. percben a Genoa szinte a semmiből egyenlíteni tudott.

Egy rövid szöglet után Christian Kouamé tekerte középre a labdát, a Juventus védelme bámulatos rövidzárlatot produkált: hiába álltak hatan a tizenhatoson belül, Daniel Bessa teljesen üresen indulhatott a beadásra, és közvetlen közelről, védhetetlenül fejelt a kapuba.

Az eredmény végül 1-1 is maradt, így a Juventus nyolc meccs után először nem tudott pontot szerezni az olasz bajnokságban.