Antalics Ádám
2020.11.04. 21:31
új hír érkezett, kattintson a megtekintéshez!
  • 30’

A hangulat remek, gyönyörű a stadion, persze egy teltházas Groupama hangulatosabb lenne, de erre sem lehet panasz, a Fradi-tábor szokás szerint kitesz magáért. Amit észrevettem, hogy a Fradi játssza a szokásos, magabiztos passzolgatós játékát, nem adják fel az elveiket egy erősebb csapat ellen, pozitív, hogy a Barca után a Juve ellen is tudják ezt hozni. Sajnos az első gólnál megmutatkozott a különbség egyénileg a játékosok között, Cuadrado jól indult be és tette középre a labdát, rövidet támadta Ronaldo, aki nem találta el a labdát, Morata meg bezárta a hosszút. Nemzetközi szinten így kell befejezni egy akciót. Nagyon szeretem Botka Endit, de Heister szerintem hatásosabb lenne a gyors Cuadrado ellen, persze biztos megvolt az oka Rebrov mesternek, hogy miért így döntött.

• 25’

Lovrencsics centerezett Zubkovhoz, aki tisztán lőhetett, de az ukrán szélső is célt tévesztett, a bal kapufa mellett suhant el a labda nem sokkal

• 20’

Egy kirúgás után gyorsan átszaladt a Juvén a Fradi, a norvég támadó lövésében azonban nem volt igazán erő, ráadásul pontatlan is volt, így mellé gurult a labda.

• 16’

A magyar válogatott kapusa Ángel Di Maria 11-esét fogta meg, ám a PSG már így is 1-0-ra vezet a Leipzig otthonában, az argentin szélső ugyanis a 6. percben már betalált.

• 16’

A Fradi játékosa Bonucci és Rabiot között fordult meg zsebkendőnyi területen, majd tüzelt, ám ez a próbálkozás is jóval a kapu fölé szállt.

• 15’

Rendre Danilo oldalán próbál támadást vezetni a magyar csapat, Lovrencsics beadását ezúttal szögletre blokkolja a brazil védő.

• 11’

Zubkov és Lovrencsics játszott össze a jobb szélen, utóbbi centerezett, Isael viszont rosszul találta el a labdát és fölé bombázott.

• 7’
    gól | Juventus FC | első félidő
    FTC
    0
    1 Juventus Morata (9)
    7’

Cuadrado jobb oldali beadását a hosszún érkező Morata passzolja be az üres kapuba.

• 5’

A G csoport csoport másik meccsén Messi már az 5. percben megszerezte a vezetést a Dinamo Kijev ellen, büntetőből.

• 2’

Botkával ütközött a kolumbiai védő a tizenhatoson belül, de a labda Dibuszé, kirúgással jöhet a Fradi.

• 1’

A zöld-fehérben játszó Ferencváros indította útjára a labdát, a Juve narancssárga-feketében futballozik ma este.

• A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a Ferencváros a Juventust fogadja a Puskás Arénában. A stadionban nagyjából húszezer szurkoló lesz, néhányukat arról kérdeztük, Cristiano Ronaldótól vagy a koronavírustól tartanak-e jobban.

Van, aki C. Ronaldótól, van, aki a koronavírustól tart inkább

• Ezúttal a ferencváros korábbi, a Paks jelenlegi kapusa, a köztudottan Juventus-drukker Holczer Ádám  színesíti majd meglátásaival közvetítésünket. Kettősségről azonban nincs szó:

Itthon köztudottan tagadhatatlanok az érzelmeim a Fradi iránt, külföldön pedig már régóta a Juventus a kedvenc csapatom. Ezúttal viszont egyértelműen a Ferencvárosnak drukkolok, a volt csapattársaknak és barátoknak, óriási dolog lenne a Dinamo Kijev után egy bravúros eredmény, de a realitás talaján maradva azért ez nem lesz egyszerű feladat. Ettől függetlenül szoros meccset várok, a Barca-meccs utolsó 20 percét leszámítva a katalánok elleni is helytállt a csapat, de ez már az a szint, ahogy egy csapat 4-5 helyzetből kettőt-hármat biztosan gólra tud váltani. Játékban azonban biztosan nem fog csalódást okozni az FTC, Rebrov érkezése óta tapasztalható a folyamatos fejlődés, hazai pályán pedig szerintem bátran fognak játszani a zöld-fehérek, főleg 20 ezer szurkoló előtt. Volt szerencsém már élőben látni a Juventust, de itt Budapesten azért még különlegesebb lesz. Várom a találkozót és szurkolok a Fradinak!

• Dibusz, Lovrencsics, Botka és Sigér is a kezdősípszótól a pályán lesz a torinói alakulat ellen. Íme a kezdőcsapatok:

Ferencváros:  Dibusz - Lovrencsics, Blazic, Dvali, Botka - Somalia, Sigér, Haratin - Zubkov, Isael, Nguen

Juventus: Szczesny - Chiellini, Bonucci, Danilo - Cuadrado, Rabiot, Arthur, Ramsey - Chiesa, Morata, Ronaldo

• A Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában újabb sztárcsapattal csap össze a Ferencváros, a Puskás Arénában a Cristiano Ronaldóval a kezdőben felálló Juventus lesz Szerhij Rebrov együttesének ellenfele.