Fehérorosz bronzérem az U21-es labdarúgó eb-n

2011. június 25., 18:00 Módosítva: 2015-05-17 04:58
0
0 hozzászólás

A fehérorosz válogatott szerezte meg a bronzérmet a Dániában zajló U21-es labdarúgó Európa-bajnokságon, miután a szombati helyosztón 1-0-ra legyőzte a cseh együttest. A fehéroroszok ezzel először kvalifikálták magukat az olimpiára. A bronzmérkőzés egyetlen gólját Jegor Filipenko szerezte a 88. percben.

Szólj hozzá! Tovább

4-2-re győzött az U19-es válogatott

2011. június 5., 23:56 Módosítva: 2015-05-17 05:25
0

A 19 éven aluliakból álló magyar labdarúgó-válogatott két vereséggel és egy győzelemmel a harmadik helyen végzett csoportjában az Európa-bajnoki selejtező elitkörében. A kontinentális szövetség (UEFA) honlapja alapján a magyarok a németektől 3-0-ra, a törököktől pedig 6-1-re kaptak ki, majd vasárnap 4-2-re verték a macedónokat az antalyai tornán.

A romániai U19-es Eb-n a házigazdák csapata mellett Belgium, Csehország, Görögország, Írország, Szerbia, Spanyolország és Törökország válogatottja léphet pályára.

Szólj hozzá!

Félpályás szólógólt kapott Gulácsi

2011. június 5., 13:01 Módosítva: 2015-05-17 05:25
1
24 hozzászólás

Félpályáról indított óriási szólóval szerezte meg Ulises Dávila a mexikóiak első gólját a magyar U21-es csapat ellen a touloni utánpótlás torna második fordulójában.

24 hozzászólás Tovább

2-0-ra kikapott a magyar U21-es válogatott

2011. június 4., 19:14 Módosítva: 2015-05-17 05:25
0

Az U21-es magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ás vereséget szenvedett a mexikói csapattól a hagyományos touloni utánpótlás torna csoportküzdelmeinek második fordulójában. Róth Antal szövetségi edző öt helyen változtatott a kínaiak ellen csütörtökön 3-0-ra megnyert összecsapáson pályára küldött kezdőcsapatához képest.

Az első félidőben nem forogtak veszélyben a kapuk. A fordulást követően megszerezték a vezetést a mexikóiak, Davila hatalmas szóló után tekert gyönyörűen Gulácsi kapujába, nem sokkal később pedig Orrantia használt ki egy hatalmas védelmi hibát, amivel el is döntötte a találkozót.

Második Eb-selejtezőjét nyerte az U19-csapat

2010. október 27., 17:41 Módosítva: 2015-05-18 04:02
0
2 hozzászólás

Az U19-es magyar válogatott 1-0-ra győzött Tatabányán a finnek ellen Európa-bajnoki selejtezőn. Szepessy László csapata Elek Bence góljával győzött.

A magyarok szombaton a lengyelekkel találkoznak, és győzelem esetén továbbjutnak. A négycsapatos tornát Telkiben, illetve Tatabányán rendezik.

Kikapott Moldovától az U19-csapat

2010. október 25., 18:39 Módosítva: 2015-05-18 04:03
0
1 hozzászólás

Az U19-es válogatott 1-0-ra kikapott Moldovától Európa-bajnoki selejtezőn, a négycsapatos tornát Telkiben, illetve Tatabányán rendezik.

1 hozzászólás Tovább

Hazai futball Eb-ről jutunk ki az olimpiára?

2010. október 21., 17:02 Módosítva: 2015-05-18 04:06
0

A 2016-os riói olimpián szinte biztosan játszhat a futballválogatott, ha 2015-ben Magyarország rendezi az U21-es Európa-bajnokságot.

Görcsös, ötlettelen játék az U21-selejtezőn

2010. szeptember 7., 19:22 Módosítva: 2015-05-18 04:41
9
12 hozzászólás

A magyar olimpiai válogatott utolsó Eb-selejtezőjén hazai pályán döntetlent játszott Bosznia-Hercegovinával, nem jutott ki az Európa-bajnokságra és lemaradt a londoni olimpiáról is.

12 hozzászólás Tovább

U21: Csoda kell az utolsó Eb-selejtezőn

2010. szeptember 7., 13:29 Módosítva: 2015-05-18 04:41
0
15 hozzászólás

Az U21-es válogatott utolsó Eb-selejtezőjét Bosznia-Hercegovinával játssza az Albert-stadionban. A Wales elleni vereséggel gyakorlatilag elszálltak a magyar csapat továbbjutási esélyei, a szép búcsú mellett várhatunk a csodára.

15 hozzászólás Tovább

Szétesett az U21-es válogatott Wales ellen

2010. szeptember 4., 20:31 Módosítva: 2015-05-18 04:42
2
43 hozzászólás

Bíztatóan indult a magyar U21-es válogatott Eb-selejtezője Wales ellen Székesfehérváron, azonban az első játékrészében egy kezezés miatt érvénytelenítették a magyar találatot, a második félidő közepén bekapott gól után pedig szétesett az 1:0-ra kikapott csapat játéka.

43 hozzászólás Tovább

U21: Walest verni kell a csoportelsőségért

2010. szeptember 4., 13:02 Módosítva: 2015-05-18 04:42
2
8 hozzászólás

Róth Antal U21-es válogatottjának saját kezében a sorsa, ha a hátralevő két meccsét megnyeri a korosztályos csapat, csoportelsőként kijuthat a 2011-es dán rendezésű Európa-bajnokságra. Szombaton Wales, kedden pedig Bosznia-Hercegovina legyőzése a feladat, mindkettő hazai pályán.

8 hozzászólás Tovább

Két győzelem kell az U21-es Eb-selejtezőkön

2010. augusztus 30., 18:27 Módosítva: 2015-05-18 04:50
0

Nem akar számolgatni, ezért a két győzelmet tartja elfogadhatónak Róth Antal, az olimpiai labdarúgó-válogatott szövetségi edzője csapata utolsó két Európa-bajnoki selejtezőmérkőzése előtt.

Róth kerete a sorsdöntő Eb-selejtezőkre

2010. augusztus 24., 18:55 Módosítva: 2015-05-18 04:54
0

Kijelölte az olimpiai labdarúgó-válogatott 20 fős keretét Róth Antal szövetségi edző a szeptember eleji, utolsó két sorsdöntő Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésre.

Az U21-es válogatottban nem játszhat Koman Vladimir, Lázár Pál, Elek Ákos és Varga József, mert őket Egervári Sándor szövetségi kapitány behívta a felnőtt válogatott kvalifikációs mérkőzéseire. A keret tagjai hétfőn találkoznak a telki edzőközpontban, ott készülnek.

Jövő szombaton 17:30 órától, Székesfehérváron a listavezető Walest, majd három nappal később 17 órától az Üllői úti Albert Stadionban Bosznia-Hercegovinát fogadják a magyarok. A szurkolók mindkét találkozót ingyen nézhetik meg. Ha mindkét találkozót megnyeri a magyar csapat, biztosan a továbbjutást érő első helyen végez a csoportban, Wlaesnak egy pont előnye van.

Róth Antal: Csak a nagyválogatott számít

2010. augusztus 13., 16:00 Módosítva: 2015-05-18 05:10