Japán nyolc meccsel készül a vb-re
Japán, a labdarúgó világbajnokság társrendezője nyolc válogatott mérkőzéssel készül a május 31-én kezdődő vb-re. A távol-keleti ország legjobbjai március 27-én Oszakában Ukrajnát fogadják, majd Lengyelországgal és Costa Ricával mérkőznek. A japán csapat áprilisban Tokióban Hondurasszal és Szlovákiával találkozik, májusban a Santiago Bernabeu-stadionban a Real Madrid, Oslóban pedig Norvégia vendégeként lép pályára. Az utolsó előkészületi mérkőzésre május 25-én Tokióban kerül sor: az ellenfél Svédország lesz. A japánok az orosz, a belga és a tunéziai együttessel találkoznak a csoportküzdelmek során.
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
4 órája
- Belföld
szeptember 10., 06:26
- Külföld
Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.
szeptember 12., 14:47
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
2 órája