23 °C

Garami szerint még nem dőlt el a továbbjutás

2002.09.20. 01:38
Garami József, a Ferencváros vezetőedzője:
Nagyon örülök, hogy helyzeteink többségét sikerült értékesítenünk. A második félidő elején feljött a török csapat, és ekkor nagyon nehéz perceket éltünk át. Szerencsére sikerült kapott gól nélkül átvészelni ezt a kritikus időszakot, és a hajrában tovább növelnünk előnyünket, de a 4-0 ellenére is úgy gondolom: a továbbjutás még nem dőlt el.

Hikmet Karaman, a Kocaeli vezetőedzője:
Sajnos két védőnk is korán megsérült, és így teljesen szétesett a játékunk. Szerettünk volna már az első félidőben gólt szerezni, ehelyett kettőt kaptunk. A szünet után feljavult a csapat, de nem sikerült szépíteni. A Ferencvárosnak remek a csatársora.