Befejezi az évet a csőd szélén álló egykori KEK-győztes csapat

MTI
Idén még biztosan szerepel a belga labdarúgó-bajnokságban a Mechelen, miután kedden fizetésképtelenség miatt elbocsátotta minden játékosát és alkalmazottját.
A klubhoz kirendelt csődbiztos engedélyt adott 25 ezer euró felhasználására, így ebből az összegből a vezetők fedezni tudják a futballisták fizetését a hátralévő két mérkőzésre. A négyszeres bajnok Mechelen szombaton otthon az Antwerpen, egy héttel később idegenben a Mouscron ellen lép pályára.
Az egyesületnek 2003. február 28-ig rendeznie kell 12.5 millió eurós adósságát, különben visszaminősítik az amatőr ligába.
A csapatot Aad de Mos mentheti meg, akinek vezetésével 1988-ban KEK-et nyert a Mechelen, továbbá Karel Aalbers, a holland Vitesse Arnhem volt elnöke is érdeklődik a klub iránt.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Tiltott pornográf felvételek miatt gyanúsíthatják a volt fideszes alpolgármestert

2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.

szeptember 11., 15:25