Erzsébet
1 °C

NB I: Tíz emberrel mentett pontot a Tatabánya Vácon

2006.09.17. 20:55
A magyar labdarúgó bajnokság hatodik fordulójának vasárnapi mérkőzésén a félamatőr Vác fordított a Tatabánya ellen, de a győzelemnek mégsem örülhetett.

Vác-FC Tatabánya 2-2 (0-1)
Vác, 2000 néző, V: Bognár
gólszerzők: Vámosi (50., öngól), Laskai (60.), illetve Kouemaha (10.), Rajnay (90.)
kiállítva: Gulyás (25.)
sárga lap: Gulyás (19., 25.), Hajdú (45+2.), Dupai (65.), Vámosi (89.)
Vác: Köteles - Kunzo, Kovács, Udvari, Dudás (Makrai 42.) - Laskai (Vén 70.), Svintek, Sinkó - Kulcsár, Palásthy (Rusvay 85.), Rob
Tatabánya: Poleksic - Vámosi, Bakrac, Megyesi - Ngalle (Rajnay 81.), Kerényi, Gulyás, Necas (Mile 89.), Hajdú - Kouemaha, Ndjodo (Dupai 38.)

10. perc: egy szabadrúgást követően Kerényi beadását Kouemaha 8 m-ről a hálóba vágta (0-1).
25. perc: Gulyás fellökte Palásthyt, amiért Bognár játékvezető sárga lapot adott. Gulyásnak ez már a második volt, ezért villant a piros is Bognár kezében.
50. perc: Kulcsár adott be a jobb oldalról, a menteni igyekvő Vámosi senkitől sem zavartatva felszabadíthatott volna, ám szerencsétlenül ért a labdába és a saját kapujába emelt (1-1).
60. perc: Svintek beadása után a tatabányai védők röviden szabadítottak fel, Laskai 20 m-ről, kapásból kilőtte a bal alsó sarkot (2-1).
90. perc: A csereként beállt Rajnay 20 m-ről lőtt kapura, lövése a felső lécről pattant a gólvonal mögé (2-2).