Jenő
-3 °C

NB I: fordított a Zalaegerszeg a Kaposvár ellen

2007.05.07. 21:02
A Zalaegerszeg hazai pályán egygólos hátrányból fordított a Kaposvár ellen a labdarúgó Borsodi Liga 27. fordulójának zárómérkőzésén.

I. félidő:
12. perc: a bal oldalon kiugró Szakályt Dianu buktatta becsúszva a büntetőterületen belül. A megítélt tizenegyest Zahorecz félmagasan a kapu bal oldalába lőtte (0-1).

31. perc: Józsi bal oldali beadására a jó ütemben érkező Waltner 5 méterről a bal alsó sarokba perdített (1-1).

40. perc: egy jobb oldali beadás után Franciskovic készítette le lövésre a labdát Ljubojevicnek, aki egy állítás után 15 méterről a bal alsó sarokba bombázott (2-1).

A második félidőben a Kaposvár újabb tizenegyest kapott, de ezt elhibázta Zahorecz, Lipcak gyors vetődéssel fogta meg a jobbra tartó labdát.

ZTE FC-Kaposvári Rákóczi 2-1 (2-1)
Zalaegerszeg, 3000 néző, v.: Pánczél
gólszerző: Waltner (31.), Ljubojevic (40.), illetve Zahorecz (12., 11-esből)
piros lap: Dianu (60.)
sárga lap: Dianu (12., 60.), Ljubojevic (81.), Ramadani (88.), illetve Zahorecz (20.), Maróti (30.), Mező (35.), Ludánszki (65.), Grúz (86.)
ZTE FC: Lipcak - Tóth Z., Botis, Csóka, Dianu - Máté, Ljubojevic - Nagy L. (Simonfalvi, 58.), Franciskovic (Ludánszki, 62.), Józsi - Waltner (Ramadani, 85.)
Kaposvári Rákóczi: Milinte - Petrók, Zahorecz, Maróti, Kovacsevics (Bozovic, 78.) - Pintér A., Szakály, Vasiljevic, Mező (Grúz, a szünetben) - Oláh, Alves