Új főszponzor után kell néznie az angol labdarúgó szövetségnek. Az E.ON négy év alatt 32 millió fontot fizetett, a világ legnagyobb múltú kupasorozatának a névadó szponzora volt. A kontraktus 2010-ben jár le, de a gázszolgáltató már közölte, nem hosszabbít. Az FA elnöksége biztos benne, hogy értékesíteni tudják a jogokat. A TV-jogokat is minél előbb értékesíteni kívánják. A Setanta összeomlása miatt 70 millió fontos hiány keletkezett
Kiszáll az FA-kupa szponzora
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Gazdaság
Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.
szeptember 12., 17:25