A német labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában az egyik legnagyobb presztízsű rangadóra, azaz a Borussia Dortmund-Bayern München találkozóra kerül sor. A Hajnal Tamást foglalkoztató sárga-feketék, valamint a müncheniek sem kezdték jól a szezont, ám a Bayern az átigazolási időszak utolsó pillanataiban még megszerezte a Real Madridtól a holland Arjen Robbent, aki a sérüléséből felépülő Franck Ribéryvel kiegészülve félelmetes kettőst alkotott a bajnoki címvédő VfL Wolfsburggal vívott, 3-0-ra megnyert meccset. Egy magyar mérkőzésre is sor kerül ebben a fordulóban, mivel a Lőw Zsoltot foglalkoztató Mainz Dárdai Pál Hertha BSC-jével találkozik. A listavezető Hamburg a Stuttgartot látja vendégül, míg a Wolfsburg a második helyen álló Leverkusen ellen lép pályára. (MTI)
Hajnalék a Bayernt fogadják szombaton
Az oldalról ajánljuk
- Gazdaság
A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.
tegnap, 12:16
- Belföld
Tárca nélkül október 1-től.
szeptember 12., 21:04
- Belföld
Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.
tegnap, 14:34
- Belföld
2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.
szeptember 11., 15:25
- Belföld
Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.
szeptember 10., 12:58