Enikő, Melitta
15 °C
31 °C
Index - In English In English Eng

Szigorú szabályokat szabott Capello

2009.09.11. 15:21

Alighogy kiharcolta a világbajnoki részvételt az angol válogatott, máris szigorú korlátot szabott játékosainak az angol labdarúgó válogatott olasz szövetségi kapitánya, aki elrendelte, hogy a jövő nyári dél-afrikai világbajnokságon a csapattagok hetente legfeljebb egy éjszakát tölthetnek együtt hölgypartnereikkel.

Fabio Capello szakvezető azonban nem sok időt hagyott az ünneplésre, és azonnal a lényegi részletekre tért, meglehetősen szikár házirendet előírva csapatának. Mindenekelőtt felhívta a legénység figyelmét arra, hogy nem vakációzni mennek Dél-Afrikába, és közölte: a barátnők és a feleségek általában csak a meccsek utáni napokon, de hetente legfeljebb egyszer találkozhatnak a válogatott tagjaival.

A 63 éves kapitány - a The Sun, a legnagyobb brit bulvárlap pénteki beszámolója szerint – jó előre gátat szabott a hölgyek esetleges tiltakozásának is, mondván: akinek nem tetszik az egynapos szabály, az maradjon otthon. (MTI)