Kilenc továbbjutó hely van még az EL-ben

2009.12.15. 10:38

Szerdán és csütörtökön rendezik meg a labdarúgó Európa Liga csoportkörének utolsó fordulóját, még kilenc továbbjutó hely van.

Csoportkör, 6. (utolsó) forduló

Szerda:
D csoport:
Hertha BSC (német)-Sporting Lisboa (portugál) 19 ó
Heerenveen (holland)-Ventspils (lett) 19 ó
Az állás: 1. Sporting Lisboa  11 pont (már továbbjutott), 2. Hertha 7, 3. Heerenveen 5, 4. Ventspils 3

E csoport:
CSZKA Szófia (bolgár)-AS Roma (olasz) 19 ó
Basel (svájci)-Fulham (angol) 19 ó
Az állás: 1. AS Roma 10 pont (már továbbjutott), 2. Basel 9, 3. Fulham 8, 4. CSZKA Szófia 1          

F csoport:
Panathinaikosz (görög)-Dinamo Bucuresti (román) 19 ó
Sturm Graz (osztrák)-Galatasaray (török) 19 ó
Az állás: 1. Galatasaray 13 (már továbbjutott), 2. Panathinaikosz 9, 3. Dinamo Bucurest 6, 4. Graz 1

J csoport:
FC Bruges (belga)-Toulouse (francia) 21:05 ó
Partizan Beograd (szerb)-Sahtar Donyeck (ukrán) 21:05 ó
Az állás: 1. Sahtar Donyeck 13 pont (már továbbjutott), 2. FC Bruges 8, 3. Toulouse 7, 4. Partizan Beograd 0

K csoport:
Sparta Praha (cseh)-FC Köbenhavn (dán) 21:05 ó
CFR Cluj (román)-PSV Eindhoven (holland) 21:05 ó
Az állás: 1. PSV Eindhoven 11 pont (már továbbjutott), 2. Sparta Praha 7 (7-6), 3. FC Köbenhavn 7 (4-4), 4. CFR Cluj 3

L csoport:
Athletic Bilbao (spanyol)-Werder Bremen (német) 21:05 ó
Nacional (portugál)-Austria Wien (osztrák) 21:05 ó
Az állás: 1. Werder Bremen 13 (már továbbjutott), 2. Bilbao 10 (már továbbjutott), 3. Nacional 2 (6-11), 4. Wien 2 (3-11)

Csütörtök:
A csoport:
Ajax Amsterdam (holland)-RSC Anderlecht (belga) 19 ó
Dinamo Zagreb (horvát)-FC Timisoara (román) 19 ó
Az állás: 1. Ajax Amsterdam 11 pont (már továbbjutott), 2. Anderlecht 8, 3. Dinamo Zagreb 6, 4. Timisoara 2

B csoport:
Lille (francia)-Slavia Praha (cseh) 19 ó
Genoa (olasz)-Valencia (spanyol) 19 ó
Az állás: 1. Valencia 9 pont, 2. Lille 7 (12-8), 3. Genoa 7 (7-8), 4. Slavia Praha 3

C csoport:
Hapoel Tel Aviv (izraeli)-Hamburger SV (német) 19 ó
Rapid Wien (osztrák)-Celtic Glasgow (skót) 19 ó
Az állás: 1. Hamburg 10 pont (már továbbjutott), 2. Hapoel Tel-Aviv 9 (már továbbjutott), 3. Celtic Glasgow 5, 4. Rapid Wien 4

G csoport:
SS Lazio (olasz)-Levszki Szófia (bolgár) 21:05 ó
Villarreal (spanyol)-Salzburg (osztrák) 21:05 ó
Az állás: 1. Salzburg 15 pont (már továbbjutott), 2. Villarreal 9 (már továbbjutott), 3. SS Lazio 6, 4. Levszki Szófia 0

H csoport:
Steaua Bucuresti (román)-Twente (holland) 21:05 ó
Fenerbahce (török)-Sheriff Tirafspol (moldovai) 21:05 ó
Az állás: 1. Fenerbahce 12 (már továbbjutott), 2. Twente 7, 3. Sheriff Tiraspol 5, 4. Steaua Bucuresti 3

I csoport:
Everton (angol)-BATE Boriszov (fehérorosz) 21:05 ó
Benfica (portugál)-AEK Athén (görög) 21:05 ó
Az állás: 1. Benfica 12 (már továbbjutott), 2. Everton 9 (és továbbjutott), 3. BATE Boriszov 4 (6-9), 4. AEK Athén 4 (4-9)

A kvartettekből az első két helyezett folytathatja szereplését a legjobb 32 között.


  • Tippek
  • Bankszámla