Teréz
23 °C

Az utolsó pillanatokban fordított az Inter

2010.01.09. 22:50

Az utolsó pillanatokban fordította meg a meccset az Inter a Sienával szemben az olasz futballbajnokság 19. fordulójának szombat esti meccsén. Az eddigi egyetlen idegenbeli győzelemmel, az utolsó helyen szerénykedő Siena kétszer is vezetett az Inter otthonában és a 87. percben még 3-2 volt a javára. Aztán jött Sneijder, aki két szabadrúgás gólt lőtt, majd a 93. percben a előre húzódó védő, Walter Samuel döntötte el a meccset. Az Inter így már nyolc ponttal vezet az őt üldöző AC Milan és kilenccel a Juventus előtt. Az említet két gárda egymással játssza a forduló rangadóját vasárnap este.