20 °C
34 °C

Torghelle két gólt lőtt a Cottbusnak

2010.01.17. 15:37

A német másodosztály 18. fordulójának vasárnapi meccsein Torghelle Sándor csapata, az FC Augsburg a tavaly még élvonalbeli Energi Cottbust fogadta. A magyar támadó szenzációsan játszott, előbb a 16. percben Möhrle átadását lőtte be, majd negyedórával később az első gólban is aktív szerepet vállaló Ibrahima Traoré passzából talált be. Torghelle ezzel a duplával 13 meccsen öt gólnál tart, Szabics Imre sérülés miatt nem kapott szerepet.

A TuS Koblenz kétszer is vezetett otthon az 1860 München ellen a vége mégis döntetlen lett. A hazaiaknál Stieber Zoltán nem játszott. A Hansa Rostock-Arminia Bielefeld meccset hétfőn játsszák.

Bundesliga 2, 18. forduló

FC Augsburg-Energie Cottbus (Torghelle 16., 31., Ndjeng 61., ill. Sao 74.)

TuS Koblenz-1860 München 2-2 (Hartmann 6., Glockner 54., ill. Aigner 11., Ludwig 72., 11-esből)

MSV Duisburg-FSV Frankfurt (Baljak 13., Grlic 44., Sahan 59., Adler 65., Tiffert 81.)