Helén
9 °C
23 °C
Index - In English In English Eng

Eredmények

Karácsony Gergely

Ellenzéki Összefogás
50.78%

Tarlós István

FIDESZ-KDNP
44.19%

Európa Liga-főtáblás a CSZKA Moszkva

2010.08.24. 20:36

Elsőként az orosz CSZKA Moszkva csatlakozott a címvédő Atlético Madridhoz az Európa Liga főtábláján, a selejtező utolsó fordulójában kettős győzelemmel kiverte a ciprusi Anortosziszt.

A többi párharc visszavágóját, így a Debrecen lovecsi és a Győr zágrábi mérkőzését is csütörtökön rendezik.

Európa Liga-selejtező, 4. (utolsó) forduló, visszavágó

Anortoszisz (ciprusi)-CSZKA Moszkva (orosz) 1-2 (0-0)
Továbbjutott: a CSZKA Moszkva kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel.

csütörtök:
Liteksz Lovecs (bolgár)-DEBRECENI VSC 19:30 ó (0-2)
Dinamo Zagreb (horvát)-GYŐRI ETO FC 21:15 (2-0)
Dinamo Minszk (fehérorosz)-FC Bruges (belga) 18 (1-2)
FK Karabah (azeri)-Borussia Dortmund (német) 18 (0-4)
Marítimo (portugál)-BATE Boriszov (fehérorosz) 18 (0-3)
Lokomotiv Moszkva (orosz)-Lausanne (svájci) 18 (1-1)
Dnyepr Mogiljev (fehérorosz)-Villarreal (spanyol) 18 (0-5)
FK Aktobe (kazah)-AZ Alkmaar (holland) 18 (0-2)
HJK Helsinki (finn)-Besiktas (török) 18:45 (0-2)
Austria Wien (osztrák)-Arisz Szaloniki (görög) 19 (0-1)
Metaliszt Harkov (ukrán)-Omonia Nicosia (ciprusi) 19 (1-0)
Bröndby (dán)-Sporting Lisboa (portugál) 19 (2-0)
APOEL Nicosia (ciprusi)-Getafe (spanyol) 19 (0-1)
Unirea Urziceni (román)-Hajduk Split (horvát) 19:30 (1-4)
Grasshoppers (svájci)-Steaua Bucuresti (román) 19:30 (0-1)
Trabzonspor (török)-Liverpool FC (angol) 19:30 (0-1)
Levszki Szófia (bolgár)-AIK Solna (svéd) 19:30 (0-0)
PSV Eindhoven (holland)-Szibir Novoszibirszk (orosz) 19:30 (0-1)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)-Paris Saint-Germain (francia) 20 (0-2)
Tavrija Szimferopol (ukrán)-Bayer Leverkusen (német) 20 (0-3)
Gent (belga)-Feyenoord (holland) 20 (0-1)
AEK Athén (görög)-Dundee United (skót) 20 (1-0)
VfB Stuttgart (német)-Slovan Bratislava (szlovák) 20 (1-0)
Lech Poznan (lengyel)-Dnyipro Dnyepropetrovszk (ukrán) 20:15 (1-0)
FC Utrecht (holland)-Celtic Glasgow (skót) 20:30 (0-2)
TNS (walesi)-CSZKA Szófia (bolgár) 20:35 (0-3)
Karpaty Lviv (ukrán)-Galatasaray (török) 20:45 (2-2)
NK Maribor (szlovén)-Palermo (olasz) 20:45 (0-3)
Lille (francia)-Vaslui (román) 20:45 (0-0)
IF Elfsborg (svéd)-Napoli (olasz) 20:45 (0-1)
Juventus (olasz)-Sturm Graz (osztrák) 20:45 (2-1)
Aston Villa (angol)-Rapid Wien (osztrák) 20:45 (1-1)
Motherwell (skót)-OB Odense (dán) 20:45 (1-2)
Fenerbahce (török)-PAOK Szaloniki (görög) 20:45 (0-1)
Manchester City (angol)-FC Timisoara (román) 20:45 (1-0)
FC Porto (portugál)-Racing Genk (belga) 21:30 (3-0)