Nyolc csapat juthat tovább csütörtökön az EL-ben

2010.11.03. 09:39

Nyolc csapat már a csütörtöki 4. fordulóban továbbjuthat a labdarúgó Európa Liga csoportköréből. A Manchester City, a Sporting Lisboa, a BATE Boriszov, a CSZKA Moszkva, a Zenit, a VfB Stuttgart, a Paris Saint-Germain és a Porto kerülhet a legjobb 32 közé.

A magyar játékost foglalkoztató csapatok közül a Sampdoria (Koman Vladimir) a Metaliszt Harkivot fogadja a Debrecen csoportjában, míg a hajdúságiak a Dzsudzsák Balázzsal felálló PSV Eindhovenhez látogatnak. Huszti Szabolcs együttese, a Zenit a Hajduk Split, míg Juhász Roland gárdája, az RSC Anderlecht az AEK Athén vendége lesz. A sérült Hajnal Tamást nélkülöző Borussia Dortmundot a Paris Saint-Germain fogadja.

Európa Liga, csoportkör, 4. forduló:

I csoport:

----------

Sampdoria (olasz)-Metaliszt Harkiv (ukrán) 21:05 ó

PSV Eindhoven (holland)-DEBRECENI VSC 21:05 ó

A csoport állása:

1. PSV Eindhoven 3 2 1 - 5-2 7 pont

2. Metaliszt Harkiv 3 2 - 1 7-3 6

3. Sampdoria 3 1 1 1 3-3 4

4. DEBRECENI VSC 3 - - 3 1-8 0

A csoport:

----------

Lech Poznan (lengyel)-Manchester City (angol) 19 ó

Juventus (olasz)-Red Bull Salzburg (osztrák) 19 ó

A csoport állása: 1. Manchester City 7 pont, 2. Lech Poznan 4, 3. Juventus 3, 4. Salzburg 1

B csoport:

----------

Rosenborg (norvég)-Atlético Madrid (spanyol) 19 ó

Bayer Leverkusen (német)-Arisz Szaloniki (görög) 19 ó

A csoport állása: 1. Leverkusen 5, 2. Atlético Madrid 4 (4-2), 3. Arisz Szaloniki 4 (2-2), 4. Rosenborg 3

C csoport:

----------

Gent (belga)-Sporting Lisboa (portugál) 19 ó

Levszki Szófia (bolgár)-Lille (francia) 19 ó

A csoport állása: 1. Sporting Lisboa 9, 2. Lille 4, 3. Levszki Szófia 3, 4. Gent 1

D csoport:

----------

PAOK Szaloniki (görög)-Villarreal (spanyol) 19 ó

FC Bruges (belga)-Dinamo Zagreb (horvát) 19 ó

A csoport állása: 1. Villarreal 6, 2. Dinamo Zagreb 4 (2-1), 3. PAOK 4 (2-2), 4. Bruges 2

E csoport:

----------

BATE Boriszov (fehérorosz)-Sheriff Tiraspol (moldovai) 19 ó

Dinamo Kijev (ukrán)-AZ Alkmaar (holland) 19 ó

A csoport állása: 1. BATE Boriszov 7, 2. Dinamo Kijev 4, 3. Sheriff Tiraspol 3 (3-3), 4. Alkmaar 3 (4-7)

F csoport:

----------

CSZKA Moszkva (orosz)-Palermo (olasz) 19 ó

Lausanne (svájci)-Sparta Praha (cseh) 19 ó

A csoport állása: 1. CSZKA Moszkva 9, 2. Sparta Praha 4, 3. Palermo 3, 4. Lausanne 1

G csoport:

----------

Hajduk Split (horvát)-Zenit (orosz) 21:05 ó

AEK Athén (görög)-Anderlecht (belga) 21:05 ó

A csoport állása: 1. Zenit 9 pont, 2. Anderlecht 3 (4-4), 3. AEK Athén 3 (5-8), 4. Hajduk Split 3 (2-5)

H csoport:

----------

Odense (dán)-Young Boys (svájci) 21:05 ó

Getafe (spanyol)-VfB Stuttgart (német) 21:05 ó

A csoport állása: 1. VfB Stuttgart 9 pont, 2. Young Boys 6, 3. Getafe 3, 4. Odense 0

J csoport:

----------

Paris Saint-Germain (francia) - Borussia Dortmund (német) 21:05 ó

Sevilla (spanyol)-Karpati Lviv (ukrán) 21:05 ó

A csoport állása: 1. Paris Saint-Germain 7 pont, 2. Sevilla 6, 3. Borussia Dortmund 4, 4. Karpati Lviv 0

K csoport:

----------

Steaua Bucuresti (román)-Utrecht (holland) 21:05 ó

FC Liverpool (angol)-Napoli (olasz) 21:05 ó

A csoport állása: 1. FC Liverpool 5 pont, 2. Napoli 3 (3-3), 3. Utrecht 3 (1-1), 4. Steaua Bucuresti 2

L csoport:

----------

Rapid Wien (osztrák)-CSZKA Szófia (bolgár) 21:05 ó

FC Porto (portugál)-Besiktas (török) 21:05 ó

A csoport állása: 1. FC Porto 9 pont, 2. Besiktas 6, 3. Rapid Wien 3, 4. CSZKA Szófia 0

A csoportokból az első két helyezett jut tovább.



  • Hírek
  • Hírek