Friderika
3 °C
18 °C
Index - In English In English Eng

EL: a veretlen Kötelesék a nyeretlen Rapid ellen játszanak

2013.10.24. 12:41

Egy magyarral folytatódnak a Bajnokok Ligája kistestvérének az Európa Ligának a csoportmeccsei. A kapus Köteles László csapata, a százszázalékos belga Genk az osztrák Rapid Wien együttesét fogadja a harmadik fordulóban.

A sorozat másik magyarjának, a szintén kapus Gulácsi Péternek eltört az ujja, így ő nem lesz ott csapatában, a Salzburg–Standard Liege-en.

Európa Liga, csoportkör, 3. forduló (uefa.com):

A csoport:
Swansea City (angol)-Kubany (orosz) 21.05
Valencia (spanyol)-St. Gallen (svájci) 21.05

A csoport állása: 1. Swansea City 6 pont, 2. St. Gallen 3 (2-1), 3. Valencia 3 (2-3), 4. Kubany 0

B csoport:
Csornomorec Odessza (ukrán)-Ludogorec (bolgár) 21.05
Dinamo Zagreb (horvát)-PSV Eindhoven (holland) 21.05

A csoport állása: 1. Ludogorec 6 pont, 2. PSV Eindhoven 3 (2-2), 3. Csornomorec Odessza 3 (2-3), 4. Dinamo Zagreb 0

C csoport:
Elfsborg (svéd)-Esbjerg (dán) 21.05
Salzburg (osztrák)-Standard Liege (belga) 21.05

A csoport állása: 1. Salzburg 6 pont, 2. Esbjerg 3, 3. Standard Liege 1 (2-3), 4. Elfsborg 1 (1-5)

D csoport:
Wigan Athletic (angol)-Rubin Kazany (orosz) 21.05
Zulte Waregem (svájci)-Maribor (szlovén) 21.05

A csoport állása: 1. Rubin Kazany 6 pont, 2. Wigan Athletic 4, 3. Zulte Waregem 1, 4. Maribor 0

E csoport:
Pacos Ferreira (portugál)-Dnyipro (ukrán) 21.05
Fiorentina (olasz)-Pandurii (román) 21.05

A csoport állása: 1. Fiorentina 6 pont, 2. Dynipro 3, 3. Pandurii 1 (1-2), 4. Pacos Ferreira 1 (1-4)

F csoport:
Girondins Bordeaux (francia)-APOEL (ciprusi) 21.05
Eintracht Frankfurt (német) - Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 21.05

A csoport állása: 1. Eintracht Frankfurt 6 pont, 2. Makkabi Tel-Aviv 4, 3. APOEL 1, 4. Girondins Bordeaux 0

G csoport:
Genk (belga)-Rapid Wien (osztrák) 19.00
Dinamo Kijev (ukrán)-Thun (svájci) 19.00

A csoport állása: 1. Genk 6 pont, 2. Thun 3, 3. Dinamo Kijev és Rapid Wien 1-1 (2-3)

H csoport:
Slovan Liberec (cseh)-Sevilla (spanyol) 19.00
SC Freiburg (német)-Estoril (portugál) 19.00

A csoport állása: 1. Sevilla 6 pont, 2. Slovan Liberec 4, 3. SC Freiburg 1, 4. Estoril 0

I csoport:
Olympiqie Lyon (francia)-Rijeka (horvát) 19.00
Real Betis (spanyol)-Guimaraes (portugál) 19.00

A csoport állása: 1. Guimaraes 4 pont, 2. Real Betis és Olympique Lyon 2-2 (1-1), 4. Rijeka 1

J csoport:
Trabzonspor (török)-Legia Warszawa (lengyel) 19.00
Apollon Limasszol (ciprusi)-Lazio (olasz) 19.00

A csoport állása: 1. Trabzonspor 4 pont (5-4), 2. Lazio 4 (4-3), 3. Apollon Limasszol 3, 4. Legia Warszawa 0

K csoport:
Anzsi Mahacskala (orosz)-Trömso (norvég) 18.00
Sheriff Tiraspol (moldovai)-Tottenham Hotspur (angol) 19.00

A csoport állása: 1. Tottenham 6 pont, 2. Sheriff Tiraspol 3, 3. Anzsi 1 (0-2), 4. Tromsö 1 (1-4)

L csoport:
Sahtyor Karagandi (kazah)-AZ Alkmaar (holland) 18.00
PAOK (görög)-Makkabi Haifa (izraeli) 19.00

A csoport állása: 1. PAOK 4 pont (3-2), 2. AZ Alkmaar 4 (2-1), 3. Sahtyor Karagandi 1 (3-4), 4. Makkabi Haifa 1 (2-3)