Orsolya
15 °C

Kispesti győzelem a kiesési rangadón

2002.11.23. 22:51
A Kispest a mérkőzés első percétől kezdve jobban játszott a Békéscsabánál, így megérdemelten győzött és ezzel megelőzte ellenfelét a tabellán.
1. perc: Bárányos jobb oldali szöglete után Torghelle néhány centiméterrel a keresztléc fölé fejelt.

20. perc: Bárányos 24 m-es szabadrúgása a kapu bal oldalába vágódott (1-0).

50. perc: Miculescut ugratták ki, aki egyből lőtt, de a hazaiak kapusa bravúrral hárított. A kipattanóból Gavrilovic próbálkozott, ám a kispesti hálóőr ismét védett.

61. perc: Dubecz jobb oldali beadására nagyszerű ütemben érkezett Sasu, s 5 m-ről a jobb felső sarokba lőtt (2-0).

76. perc: Borgulya 17 m-es bombája a jobb kapufán csattant.