Gál
22 °C

Megérdemelt siófoki győzelem

2002.11.23. 17:20
Bár az első félidőben hátrányba került, és csak egy védelmi hibát követően egyenlített a Siófok, összességében megérdemelten fordította a maga javára a mérkőzést, különösen a szünet utáni teljesítményének köszönhetően. A házigazdák akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattak volna.
27. perc: Horváth A. középen vezette fel a labdát, majd 25 m-ről jobbal lövésre vállalkozott, a labda a jobb kapufáról vágódott a hálóba (0-1).

37. perc: Óriási védelmi hiba után egyenlített a Siófok: Szabados és Farkas kapus nem értették meg egymást, Szabó Cs. közbelépett és elvitte a labdát, majd a hálóba passzolt (1-1).

64. perc: Fülöp pörgetett középről a jobbösszekötő helyén érkező Szabó Cs. elé, aki 13 m-ről a jobb sarokba lőtt (2-1).