Gyöngyi
13 °C

Hét perc alatt dőlt el

2003.09.13. 22:39
Eleinte bátran támadott a Debrecen, több helyzetet is kidolgozott, később kiegyenlített lett a játék, a hajrában pedig a Videoton remekül használta ki a helyzeteit. Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a Videoton megérdemelten győzött.
2. perc: Sándor jobb oldali beadásáról Bajzát 2 m-re a kaputól éppen csak lemaradt.

8. perc: Nikolov jobb oldali középre adását követően Böőr 5 m-ről lőtt kapura, de Tudor hárított.

17. perc: Dvéri 26 m-es szabadrúgása centiméterekkel kerülte el a bal felső sarkot.

35. perc: Hercegfalvi visszagurított labdáját Tóth B. kapásból, 16 m-ről lőtte a jobb alsó sarokba (1-0).

42. perc: Dvéri-Hercegfalvi összjáték után Dvéri 15 m-ről, ballal a jobb alsó sarokba továbbított (2-0).

62. perc: egy labda Szekeres bal karját találta el, Kassai sárga lapot adott a debreceni védőnek. Sándor reklamált, ezért ő is "besárgult", majd tovább folytatta a szövegelést, s a bíró kiállította a középpályást.