Kajak-kenu: két számban még nincs döntés

Index.Szeged
2000.12.15. 14:54
Újabb két számban dőlt el, hogy ki indul a kajak-kenu olimpián: a kenus Zala György, valamint a Bártfai Krisztián, Veréb Krisztián kajakpáros ugyanis magabiztosan győzött péntek délelőtt 1000 méteren a szolnoki MKB Kupa országos bajnokságon, amely egyben a második ötkarikás válogató is volt. A férfi kajak egyesek 1000 méteres távján nem dölt el semmi. A döntőt ugyan Vereckei nyeri, de ő nem indul ezen a számon. Az esélyesek között - Borhi Zsombor és Kökény Roland - egy hét múlva szétlövést rendeznek. Az 1000 méteres kenu kettes döntőben sem sikerült eldönteni, hogy kik utazhatnak Syneybe, ugyanis az első válogatón győztes és a verseny jó részén vezető Pulai, Novák páros az utolsó ötvenen kikapott a Hüttner, Fürdök kettőstől.