Árpád

Továbbjutott a Hertha az UEFA Kupában

LiveGoal.net
2000.12.15. 14:55
A labdarúgó UEFA Kupa 2. fordulójának visszavágó mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott a Hertha Wronkiban. Az 54. percben a hazai csapat Krol révén megszerezte a vezetést, a berliniek azonban Veit találatával a tíz perccel később egyenlítettek. A döntetlen a németek számára a továbbjutást jelentette, hiszen hazai pályán 3-1 arányban győzték le lengyel ellenfelüket. A mérkőzést Király Gábor végigjátszotta, míg Dárdai a 77. percben állt be. Amica Wronki (lengyel)-Hertha Berlin (német) 1-1 (0-0). Gólszerző: Krol (54.), illetve. Veit (65.).