Agassi, Hewitt és Rafter egy csoportban

2001.11.07. 14:08
A hétfőn kezdődő tenisz Mesterek Kupájában egy csoportba került az ausztrál Lleyton Hewitt és Patrick Rafter, valamint az amerikai Andre Agassi.
A 3.7 millió dollár összdíjazású sydneyi torna nyolcas mezőnyét a négy Grand Slam-győztes - Agassi, Gustavo Kuerten, Goran Ivanisevic és Hewitt - mellett Juan Carlos Ferrero, Jevgenyij Kafelnyikov, Rafter és Sebastien Grosjean alkotja.
A csoportbeosztások:
Ken Rosewall csoport:
Kuerten (brazil, 1. a világbajnoki pontversenyben), Ferrero (spanyol, 4.), Kafelnyikov (orosz, 5.), Ivanisevic (jugoszláv, 8.)
John Newcombe csoport:
Hewitt (ausztrál, 2.), Agassi (amerikai, 3.), Rafter (ausztrál, 6.), Grosjean (francia, 7.)
A csoportmeccsek után az első 2-2 helyezett keresztbejátszik az elődöntőben a fináléba jutásért. Tavaly Lisszabonban Kuerten nyerte a szezonzáró viadalt: a brazil teniszező 6:4, 6:4, 6:4-re győzött Agassi ellen.