Aliz
14 °C

Kézilabda női NB I: újabb botrány Békéscsabán

2002.01.19. 21:57
Ismét botrány volt a Békéscsaba-Hódmezővásárhely női kézilabda NB I-es mérkőzésen. A hazai nézők a 37. percben sörösüvegeket dobáltak a pályára, s ezért több mint negyedóráig állt a játék. A lefújás után közel 20-20 csabai és vásárhelyi szurkoló összeverekedett, majd az időközben a csarnokba érkező rendőrök többeket bilincsbe verve vezettek el. A két együttes október 5-i találkozóját, amelyet a vendégek nyertek 23-22-re, az egyik hódmezővásárhelyi játékos szabálytalan cseréje miatt a Békéscsaba megóvta, s a fellebbviteli bizottság újrajátszást rendelt el. A szombati mérkőzés végeredménye: Békéscsaba-Hódmezővásárhely 22-31 (11-18)