Fekete bronzérmes lett a pesti vívó Vk-n

2002.02.23. 18:49
A legjobb magyar, Fekete Attila a harmadik helyen végzett a budapesti párbajtőr Világ Kupa-versenyen. A győzelmet a német Daniel Strigel szerezte meg.
A magyar vívó a negyeddöntőben a német Fiedlert izgalmas csatában győzte le. A 3x3 perc után 11-11 volt az állás, a ráadásban Fekete szúrt pontosabban. A következő körben szinte ugyanez a forgatókönyv ismétlődött, annyi különbséggel, hogy ezúttal nem a magyar párbajtőröző, hanem a 4-8-ról egyenlítő osztrák Marik nyert hosszabbításban.
- Egyáltalán nem vagyok elégedett, mert meg akartam nyerni a versenyt. Most már két második és egy harmadik helyem van. Marik azért nyerhetett, mert az asszó közepén elfáradtam - értékelte teljesítményét Fekete.
Meglepetés, hogy a világbajnok olasz Milanoli is vereséget szenvedett az elődöntőben.