Lukács
20 °C

A PVSK nyerte a Magyar Kupát

2002.03.14. 19:19
A kosárlabda női Magyar Kupa pécsi döntőjében a házigazda PVSK ötezer néző előtt magabiztos győzelmet aratott a másik Euroligában is érdekelt magyar csapat, a Sopron ellen. Jóllehet az első negyed után még hátrányban volt a PVSK, a félidőre megfordította a meccset, a harmadik negyedben pedig el is húzott nagy riválisa ellen. Nem volt nehéz dolga a Rátgéber-társulatnak, hiszen a vendégek mindössze négy pontig jutottak. A találkozó legeredményesebb játékosa az újonnan igazolt orosz világklasszis center, Sztyepanova volt. A végeredmány: Pécsi VSK - GYSEV-Ringa 64-41 (14-17, 14-6, 22-4, 14-14)