Erzsébet
1 °C

Sávolt elődöntős Lengyelországban

2002.07.26. 20:08
A magyar teniszező ezúttal a 7. helyen kiemelt orosz Mihail Juzsnyijt búcsúztatta és így - pályafutása során először - bejutott egy ATP-verseny elődöntőjébe.

A hagyományos világranglista 75. helyén álló magyar játékos - aki csütörtökön óriási meglepetésre az elsőként rangsorolt cseh Jiri Novak ellen nyert - ezúttal három szoros játszmában kerekedett felül ellenfelén (44.). A két teniszező korábban kétszer találkozott egymással, a mérleg eddig 1-1 volt.

A magyar játékos ellenfele a C. Rochus (belga)-Squillari (argentin) párharc győztese lesz az elődöntőben.