Előd
17 °C

Magabiztos veszprémi siker a férfi kézilabda BL-ben

2002.11.09. 19:47
Öt percig volt szoros az állás. Ezután a vendégek az első félidőben hat gólt dobó Dzomba, valamint a kapuban remeklő Sterbik vezérletével elhúztak. A 27. percben már 13-7-re vezettek, de a szünet előtt a kettős emberelőnybe került hazaiak kétszer is betaláltak.

A második játékrészben jól tartotta magát a Plock, azonban nem tudott faragni hátrányából. A Veszprém jövő vasárnap a Panelliniosz Athént fogadja.

A-csoport, 1. forduló:
Wisla Plock (lengyel)-Veszprém 25-30 (9-13)
A magyar csapat góldobói: Dzomba 9, Perez, Lazarov 6-6, Pásztor 4, Éles, Zsigmond 2-2, Gál 1

A csoport másik mérkőzésén a címvédő német Magdeburg elhozta a két pontot a görög fővárosból.