A Ferrari fellázadt Ecclestone ellen

MTI
Elmúltak már azok az idők, amikor egy kézben kellett összefutniuk a szálaknak: egyetlen más sportágban sincs olyan egyeduralom, mint amilyen Bernie Ecclestone-é.

Így érvelt Luca di Montezemolo, a Ferrari elnöke, aki nem titkoltan új irányítási szisztéma bevezetését sürgeti a Forma-1-ben. Az olasz üzletember az amerikai profi ligák mintájára egy értékesítési társaság megalakítását javasolja.

- Bernie fontos szerepet játszhatna az új rendszerben, de nem a főszerepet. A bevételek oroszlánrészét jelenleg ő kapja, s ezen mindenképpen változtatnunk kell - tette hozzá.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

4 órája

  • Külföld
Romániai művészeti vezetők is kiállnak az SZFE mellett

Károsnak tartják a kormányzati beavatkozást az egyetem vezetésébe.

szeptember 12., 14:47

  • Belföld
Karácsony Gergely szerint ingyen kellene tesztelni az embereket

Sokaknak ezen múlhat, hogy lesz-e munkahelyük, vagy járhat-e iskolába gyermekük – fogalmazott a főpolgármester.

szeptember 10., 12:58

  • Belföld
Szijjártó Péter: soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

2 órája