Női kézilabda: vereség a világbajnoktól

2003.11.09. 17:05
A taktikai okokból két klasszis átlövője - Farkas Ági és Bojana Radulovics - nélkül pályára lépő magyar női kézilabda-válogatott minimális különbségű vereséget szenvedett a világbajnok oroszoktól a norvégiai Möbelringen Kupa zárónapján.
Az első két találkozóján vereséget szenvedő oroszok remekül kezdtek, az 5. percben már 6-0 volt a javukra. Ezt követően valamelyest javult a magyarok támadójátéka, ezzel együtt sokáig nem tudtak felzárkózni.
A jó második félidei játékuknak köszönhetően azonban a hajrában mégis sikerült egyenlíteniük, az oroszok viszont 6 másodperccel a lefújás előtt megszerezték a győztes találatot. A mieink egy győzelem(Dánia ellen) egy döntetlen (Norvégia) és egy vereséggel fejezték be a tornát.
Oroszország-Magyarország 31-30 (14-12)