Sífutás: harc a magyar olimpiai helyért

MTI
Gyenesei Judit Leila a 43. helyen végzett a finnországi Rovaniemiben zajló junior sífutó világbajnokság klasszikus stílusú sprintszámában, és ezzel értékes pontokat szerzett az olimpiai részvételért zajló versenyben.

Magyarország nemzeti jogon egy női sífutót indíthat a jövő évi torinói téli játékokon. A nemzetközi szövetség rangsorában eddig Zámbó Viktória állt a legelőkelőbb helyen, mostani eredményével azonban Gyenesei is harcba szállt az indulásért.

A 1,5 km-es viadalt a norvég Kari Vikjhagen Gjeitnes nyerte.

Az oldalról ajánljuk

  • Gazdaság
Szijjártó Péter szerint Magyarország az új világgazdasági korszak nyertese lehet

A miniszter tárgyalt Liam Fox brit parlamenti képviselővel, akit a Világkereskedelmi Szervezet főigazgatójának jelöltek.

tegnap, 12:16

  • Belföld
Szijjártó Péter: Soha nem engedtem magam köré korrupt szándékokat

Szijjártó Péter az RTL-től kapott kérdésekre válaszolt, a kérdés-feleleknek ismét az adriai luxusjachtozás állt a középpontjában.

tegnap, 14:34

  • Belföld
Novák Katalin miniszter lesz, a családok életszínvonaláért felel

Tárca nélkül október 1-től.

szeptember 12., 21:04

  • Belföld
Tiltott pornográf felvételek miatt gyanúsíthatják a volt fideszes alpolgármestert

2018 májusában olyan felvételeket talált a laptopján, amelyek hat évvel korábban rejtett kamerákkal készültek.

szeptember 11., 15:25

  • Gazdaság
Háborognak a nyugdíjasok a késői és kevés a visszamenőleges emelés miatt

Egyszeri, azonnali 50 ezer forintos nyugdíjkiegészítést szeretnének azoknak, akik kevesebbet kapnak az átlagnyugdíjnál.

szeptember 12., 17:25