Fölényesen nyert a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben

2005.10.22. 20:54
Négy forduló után továbbra is százszázalékos az MKB Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, miután szombaton a román Dinamo Bucuresti otthonában győzött, és így biztosan bejutott a nyolcaddöntőbe.

A két csapat első, október 8-i összecsapásán a Veszprém hazai pályán 37-27-re nyert a bukaresti gárda ellen, és most is esélyesnek számított. Gyors, lüktető játékot hozott az első félidő. A magyarok egy rövid szakaszt leszámítva végig vezettek, de a román együttes kemény ellenfélnek bizonyult. A jó szünet előtti hajrával lett négygólos a különbség.

A második játékrészben nem ismert pardont a Veszprém, és valósággal átgázolt ellenfelén. A siker azt jelenti, hogy a Veszprém az utolsó két csoportmérkőzésétől függetlenül bejutott a nyolcaddöntőbe.

Férfi BL, 4. forduló, F csoport: Dinamo Bucuresti (román)-MKB Veszprém 27-38 (13-17)

Az állás: 1. Veszprém 8 pont/4 mérkőzés, 2. Ciudad Real (spanyol) 4/3, 3. Dinamo Bucuresti 2/4, 4. Tatran Presov (szlovák) 0/3