Szilvia
16 °C

Csoportelsőként jutott tovább a Honvéd

2007.10.13. 22:25
A házigazda Domino-Honvéd férfi vízilabdacsapata nyolc góllal nyert a Galatasaray ellen az Euroliga 2. selejtezőkörében és vasárnapi csoportmeccsének eredményétől függetlenül az első helyen jutott tovább.

Hamar előnyt szerzett a Honvéd, melyet a későbbiekben a kiegyenlítettebb második és harmadik harmad ellenére is biztosan megőrzött. A törökök rendkívül agresszíven játszottak, ennek következtében négy büntetőt is dobhatott a Honvéd - mind a négyből gól lett. A hazai gárda a záró játékrészben tovább növelte előnyét egyre jobban fáradó ellenfelével szemben.

Férfi vízilabda Euroliga, 2. selejtezőkör, B csoport, 3. nap:
Domino-Honvéd - Galatasaray (török) 17-9 (5-2, 2-2, 5-4, 5-1)
A magyar gólszerzők: Kiss G. 4, Vindisch, Szivós 3-3, Vári 2, Székely, Fodor, Bárány, Molnár, Gór-Nagy 1-1