Erzsébet
1 °C

Sidi Péter ötödik a riói sportlövő-VK-n

2008.03.28. 12:14
A légpuskában győztes Sidi Péter ötödik helyen végzett a kisöbű sportpuska 3x40 lövéses összetett számában a Rio de Janeiróban rendezett sportlövő Világkupa-versenyen.

A viadal honlapja szerint az olimpiai kvótás komáromi versenyző a 120 lövéses alapversenyt 1164 körrel a hatodik helyen zárta, a fináléban azonban 99,2 körös produkciójával sikerült egy pozíciót javítania.

Sidi a dobogóról 1,8, míg a győzelemről 2,1 körrel maradt le a kiélezett vetélkedésben, amelyet az osztrák Thomas Farnik nyert meg (1265,3 kör), mindössze egy tizeddel megelőzve a német Maik Eckhardtot.