Orsolya
15 °C

Dunaferr-Győr döntő lesz

2008.04.12. 21:40

A mérkőzést a Győr kezdte jobban, a 15. percre négygólos előnyre tett szert az otthon játszó gárda (9-5). Az első játékrész végére még nőtt is a különbség, ami nagyban volt köszönhető az ebben a szakaszban hét gólig jutó Görbicznek.

A második félidőben Herr Orsolya helyett Pálinger védte a Győr kapuját, hasonlóan eredményesen. A szakasz felénél ezzel együtt az FTC feljött két gólra (21-19), de ennél közelebb nem került ellenfeléhez. A végjátékban ismét a győriek voltak jobbak, így bejutottak a döntőbe.

Eredmény, elődöntő: Győri Audi ETO KC - Budapest Bank-FTC 29-25 (15-10) A vasárnapi program: a 3. helyért: DVSC-Aquaticum - Budapest Bank-FTC 15 óra, döntő: Dunaferr-Győri Audi ETO KC 17:30 óra.