Nyertek az esélyesek a férfi vízilabda ob I-ben

2009.01.31. 21:22

A Szeged hét góllal nyert a vendég BVSC ellen a Vodafone férfi vízilabda ob I szombati játéknapján, melynek esti programjában a címvédő Vasas, valamint a Honvéd és az UTE is magabiztosan érvényesítette a papírformát. A szegedi együttes az első negyedben kétgólos előnyhöz jutott, amelyet a folytatásban tovább növelt. A harmadik játékrészben ugyan megtorpan, ám végül nagyon biztosan nyert a vasutasgárda ellen. A Vasas még könnyebben győzte le az OSC-t, s a Honvédnak sem okozott gondot a Szentes legyűrése, amiként az UTE-nak sem a Fehérváré.

Eredmények:
Szeged-Beton VE - BVSC-Atlantis-Casino 12-5 (2-0, 3-2, 2-2, 5-1) UNIQA-UTE - Androbau-Fehérvár PSE 12-4 (3-1, 4-3, 3-0, 2-0) Domino Honvéd - Bodrogi Bau-Szentesi VK 13-5 (3-1, 3-0, 4-3, 3-1) TEVA-VasasPlaket - OSC-Opus Via 19-4 (4-0, 5-1, 5-1, 5-2)
korábban: Aprilia-FTC-Fisher Klíma - Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP 13-5 (4-1, 4-2, 2-1, 3-1) ZF-Eger - Pécsi Vízmű-PVSK-Fűszért 13-5 (2-3, 3-1, 3-1, 5-0)