Mol Liga: Kikapott Brassóban a Dunaújváros

2014.03.02. 21:33

Vereséget szenvedett Brassóban a Dab.Docler a jégkorong Mol Liga elődöntős párharcának harmadik mérkőzésén, ezzel a hazai csapat került lépéselőnybe az egyik fél harmadik sikeréig tartó sorozatban.

A dunaújvárosi együttes háromgólos előnyre tett szert, de a Brassó felzárkózott, sőt az 58. percben a vezetést is átvette. A DAB ugyan az 59. percben hosszabbításra mentette a találkozót, ám végül így is kikapott - írja az MTI.

Mol Liga, elődöntő, 3. mérkőzés:

Corona Brasov (román)-Dab.Docler 5-4 (0-2, 1-1, 3-1, 0-0, 1-0) - hosszabbítás után

gólszerzők: Gliga (30.), Zsók (43.), Saluga (52., 59.), Dornic (71.) illetve Azari (5.), Peterdi (10.), Gröschl (28.), Jabornik (60.)

Az állás: 2-1 a Brassó javára.

Miskolci Jegesmedvék-Nové Zámky (szlovák) 2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-1) - hosszabbítás után

gólszerzők: Boyle (7.), Roczanov (43.), illetve Weissmann (15.), Pavesic (52.), Sucharda (63.)

Az állás: 2-1 az Érsekújvár javára.

Mindkét párosításban hétfőn játsszák a negyedik mérkőzést, ugyanezeken a helyszíneken. A döntősorozat - amely már négy sikerig tart majd - március 9-én rajtol, és legkésőbb március 23-án ér véget.